Ödeme Seçenekleri

Tura Kayıt:
Katılınacak turla ilgili özel bir kayıt ve ödeme şartı bulunmadığı takdirde: Talebiniz üzerine tura kaydınız opsiyonlu olarak 7 gün tutulur. Bu süre sona ermeden toplam tur paket bedelinin % 25 ini ve turu uçak dahil satın aldıysanız, uçak ücretinin tamamını kapsayan ön ödemeyi yaptığınız takdirde rezervasyonunuz kesinlik kazanacaktır. Opsiyon süresi sonunda ön ödeme yapılmadığı takdirde tura kayıt talebiniz otomatik olarak iptal edilecektir. Bakiye, yurtiçi gezilerinde seyahatin başlamasından 30 gün öncesine kadar, yurtdışı gezilerinde ise seyahatin başlamasından 45 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır. Ödemelerin belirtilen süre içinde yapılmaması durumunda rezervasyon iptal olmuş sayılır ve aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanır.

İlan edilmiş olan indirimler, yukarıda belirtilen ödeme şartları yerine getirildiği takdirde geçerlidir.Uygulayabileceğimiz başlıca indirimler şunlardır ve sadece tur paket fiyatı üzerinden uygulanır (uçak hariç):
  1. ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ: Yurt dışı turlarında, satın aldığınız tur ücretinin tamamını erken rezervasyon opsiyon tarihine kadar ödediğiniz takdirde, turun ilan edilen erken rezervasyon indirimine hak kazanırsınız.
  2. SADAKAT İNDİRİMİ: 3 Yurtdışı Turuna katılmış Dünyanın Renkleri Gezginleri'ne, katılacakları 4.cü Turdan itibaren tüm Yurtdışı ve Yurtiçi Turlarda %3 Sadakat İndirimi uygulanır. Sadakat indirimi erken rezervasyon indirimi ile birlikte uygulanabilir.
  3. PROMOSYONLAR: Bazı dönemlerde seçilmiş turlara taksit, ücretsiz bağlantı veya kur sabitleme promosyonları uygulamaktayız. Bu Promosyonlar başka İndirim ile birlikte uygulanamaz.


Ödemeler:
Ödeme miktarları Dünyanın Renkleri'nin internet sayfasında yayınlan döviz kurları üzerinden hesaplanarak yapılmaktadır. Ancak, Dünyanın Renkleri internet sayfasında meydana gelebilecek olan teknik sorunlardan dolayı oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. Dünyanın Renkleri'nin sorumluluğu bu bilgilerin satış elemanları tarafından teyidiyle başlar.

Taksit İmkanları:
Kredi Kartı ile ödemelerde, bankaların uygulamaları paralelinde taksit yapabilmekteyiz. Lütfen bu konuyu, ödeme sırasında acentamızla görüşün.