Gemi Turları

Değerli gezgin dostlarımız,
Yaşamlarımıza neredeyse bir ikinci milat gibi girivermiş olan pandemi hepimizi, bildiğimiz, kendi tayin ettiğimiz sosyal faaliyetlerimizden bir anda koparıverdi. Mecburen pek çok zorluklarıyla birlikte uzuun bir kapanma dönemi yaşadık. Tüm bu sıkıntılı koşullar içinde, evlerimizde çalışmaya, düşünmeye ve sizler için yenilikler üretmeye devam ettik. Sizleri hep yeni, bilinmedik coğrafyalara özenle hazırladığımız programlarımızla oraların kayda değer özelliklerini, eserlerini, tabiatını, yemeklerini, geleneklerini konforlu turlarımızla tanıttık ve tanıtmaya da devam edeceğiz. Hayat bizlere şunu öğretti: elde olmayan koşullara dayan, dürüst olmaya , umudunu korumaya ve ileriye doğru yeniliklere devam et. Nicedir yapmak istediğimizi gerçekleştirdik. Kara turlarımızın yanında artık sizlerle birlikte denizleri, okyanusları gemilerle aşarak keşiflerimize farklı bir boyutla da devam edeceğiz. Artık MSC CRUISES TÜRKİYE YETKİLİ ACENTASIYIZ :) Tüm dünya için çok zorlu bir pandemi süreci yaşam koşullarımızı ve önceliklerimizi değiştirdi. Bizler artık eskisinden de daha çok hijyen koşullarını ön plana alarak gezmeye devam ediyoruz. Tam da bu sebeple denizlerde bu ihtiyaçlarımıza fazlasıyla karşılık bulduğumuz için MSC Cruises ile çalışıyoruz. Tüm gemilerdeki klima sistemleri pandemi sebebiyle son teknolojiye uygun olarak geminin tamamını kapsayacak şekilde içerideki havayı dışarıya verip dışarıdan temiz hava alacak şekilde değiştirilmiştir. 20 Cruise gemisiyle AKDENIZ, KUZEY AVRUPA, KARAYIPLER, ABD VE KANADA , GUNEY AMERIKA,GUNEY AFRIKA,ASYA, DUBAI,ABU DHABI,KATAR , DUNYA SEYAHATI yani kısaca dünyanın her yerine gidiyoruz.

Bazı tarihlerde kapalı gruplarımız olacak gemi öncesi veya sonrasında birkaç günlük özel çevre gezileriyle ve her zamanki otel konaklama , hizmet kalitemizle fark yaratmaya devam edeceğiz.

İç, Dış, Balkonlu ,Yatch Club Kabin ve 3 farklı konaklama tercihlerinize göre rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Grup haricinde sadece kabin rezervasyonunuzu yaptırarak dilediğiniz tarih ve destinasyon için yerinizi ayırtabilirsiniz.

MSC Orchestra 27 Eylül 2022 ve 8 Ekim 2022 hareket tarihleri ile İstanbul hareketli Ege Akdeniz Seyahati Başlıyor.
Pire Atina (Yunanistan), Palermo (İtalya), Civitavecchia Roma (İtalya), Cenova (İtalya), Kuşadası (Türkiye) limanlarıyla 11 günlük seyahat için şimdiden promosyonlu fiyatlarla yerlerinizi ayırtabilirsiniz

MSC Lirica ile Doğu Akdeniz rotası kapsamında, 12 Nisan 2022 itibari ile 18 Ekim 2022ye kadar her Salı günü Kuşadası Hareketli;
Haifa (İsrail), Limassol (Güney Kıbrıs), Rodos (Yunanistan), Santorini (Yunanistan) ve Pire (Yunanistan) duraklarından sonra, tekrar Kuşadasına gelerek misafirlerine muhteşem bir 7 gecelik yolculuk sunacak.

Ayrıca 5 Ocak 2023 tarihinde başlayıp 3 Mayıs 2023 te bitecek olan DÜNYA TURU için çok özel şartlarla kabininizi şimdiden almanızı öneririz.

Tüm gemilerimiz, rotalarımız, kabinlerimiz hakkında bilgi almak için CRUISE WHATTSAPP HATTIMIZ 05492859595 dan Pazartesi- Cuma 09.00 – 17.00 saatleri arasında arayabilir veya yazabilirsiniz.