Ödeme Seçenekleri

Tura Kayıt:
Katılınacak turla ilgili özel bir kayıt ve ödeme şartı bulunmadığı takdirde: Talebiniz üzerine tura kaydınız opsiyonlu olarak 7 gün tutulur. Bu süre sona ermeden toplam tur bedelinin % 25 ini kapsayan ön ödemeyi yaptığınız takdirde rezervasyonunuz kesinlik kazanacaktır. Opsiyon süresi sonunda ön ödeme yapılmadığı takdirde tura kayıt talebiniz otomatik olarak iptal edilecektir. Bakiye, yurtiçi gezilerinde seyahatin başlamasından 30 gün öncesine kadar, yurtdışı gezilerinde ise seyahatin başlamasından 45 gün öncesine kadar tamamlanmalıdır. Ödemelerin belirtilen süre içinde yapılmaması durumunda rezervasyon iptal olmuş sayılır ve aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanır.

İlan edilmiş olan indirimler, yukarıda belirtilen ödeme şartları yerine getirildiği takdirde geçerlidir.

Uygulayabileceğimiz başlıca indirimler şunlardır:


İndirimler:
  1. ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ: Yurt dışı turlarda erken rezervasyon süresi içinde, satın aldığınız tur ücretinin tamamını erken rezervasyon opsiyon tarihine kadar ödediğiniz takdirde, turun ilan edilen erken rezervasyon indirimine hak kazanırsınız.
  2. NAKİT VEYA HAVALE İNDİRİMİ: İnternet sitemizde tarihlerini belirttiğimiz bağzı periyodlarda, nakit veya banka havalesi ile yapacağınız tüm DÖVİZ ödemelerinizde %4, TL ödemelerinizde %3 indirim uygulamaktayız.
  3. SADAKAT İNDİRİMİ: 3 Yurtdışı Turuna katılmış Dünyanın Renkleri Gezginleri'ne, katılacakları 4.cü Turdan itibaren tüm Yurtdışı ve Yurtiçi Turlarda %3 Sadakat İndirimi uygulanır. Sadakat indirimi erken rezervasyon indirimi ile birlikte uygulanabilir.
  4. PROMOSYONLAR: Bazı dönemlerde seçilmiş turlara taksit, ücretsiz bağlantı veya kur sabitleme promosyonları uygulamaktayız. Bu Promosyonlar başka İndirim ile birlikte uygulanamaz.


Taksit İmkanları:
Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde, özel bir kampanya yapmadığımız takdirde, taksit uygulamamaktayız.